Panel administracyjny Galerie


Serwis gsm
RALLYLAND CUP 2017 RMPST KLUBOWE
Sponsorzy

Wiadomości z imprez samochodowych

Sponsorzy


Polska Sieć Recyklingu Pojazdów
Polska Sieć Recyklingu Pojazdów Sp. z o.o. jest organizacją, która prowadzi na terenie całego kraju stacje demontażu i punkty zbierania pojazdów zgodnie z wymaganiami ustawy o recyklingu pojazdów i tym samym zapewnia sieć zbierania pojazdów.
Produkt zapewnienia sieci zbierania pojazdów oferowany przez PSRP Sp. z o.o. zwalnia Importerów pojazdów z obowiązku płacenia tzw. opłaty recyklingowej przy rejestrowaniu samochodów w Wydziałach Komunikacji (zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi).
Interhandler
Fastrac, doskonałe połączenie ciągnika rolniczego i ciężarówki. Nowatorska konstrukcja z wykorzystaniem hydropneumatycznego zawieszenia ze sprężynami zwojowymi, zapewnia doskonałe właściwości trakcyjne niczym ciężarówka. Rozkład mas daje doskonałą, niepowtarzalną, w stosunku do konkurencyjnych ciągników, siłę uciągu. Silnik Cummins z systemem wtrysku Common Rail zapewnia moc 230 koni mechanicznych przy niewielkich stratach na przekładniach. Niskie zużycie paliwa, nawet przy bardzo dużych obciążeniach wyróżnia Fastraca spośród maszyn konkurencji. Ciągnik w tej wersji rozwija prędkość 65km/h, z możliwością zamiany skrzyni biegów na 80 km/h, każda z nich dysponuje 54 przełożeniami do przodu i 18 przełożeniami do tyłu. Ergonomiczne wnętrze klimatyzowanej kabiny zapewnia komfortowe warunki pracy, a szerokie, panoramiczne szyby doskonałą widoczność.
Mobil
Produkty tej marki spełniają najwyższe normy branżowe i posiadają dopuszczenia wielu producentów pojazdów. Mobil wspiera najważniejsze imprezy motoryzacyjne na Świecie w tym F1 oraz wyścigi Nascar. Specjalnie dla Was Mobil ufundował nagrody w postaci: Olei silnikowych, kombinezonów, polarów, kurtek i bluz.
Monthana
Wyciągarki i produkty Monthana od wielu lat zaspakajają potrzeby swoich nabywców w wielu dziedzinach pracy, sportu i rekreacji. Produkowane przez firmę wyciągarki Monthana testowane są w najtrudniejszych warunkach i dopiero starannie sprawdzone modele trafiają na rynek. Głównymi założeniami firmy są: stała dostępność zarówno oferowanych wyrobów jak i części zamiennych. W wielu przypadkach wyroby Monthana wykorzystywane są do codziennej, ciężkiej pracy, toteż stawiamy na szybki, 24 godzinny serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Dla uczestników Zlotu przedstawiciel Firmy Monthana ufundował: Zestawy - Automobile Shower Set, Zblocza zwrotne, Podnośniki wielofunkcyjny M'Jack 48', Ślizgi do lin kewlarowych Czapki z haftem eXpedycja.pl, Kompresor 90 l
Delkom
Delkom 2000 Sp. z o.o. prowadzi działalność w sektorze IT. Zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego, oprogramowania, urządzeń fiskalnych, usługami informatycznymi, budową i projektowaniem sieci logicznych, systemów POS, audytem oprogramowania, outsourcingiem infrastruktury informatycznej, badaniami antyporażeniowymi i rezystancji izolacji instalacji elektrycznych, tworzeniem serwisów www, naprawą i serwisowaniem sprzętu komputerowego. Nasz firma jest również producentem komputerów, wytwarzanych pod własną marką Delkom. Jeden ze szczęśliwców – uczestników Zlotu ptrzyma zestaw nawigacji satelitarnej GPS Mio C250.
Nie jedźmy lećmy – z Gdańska gdzie tylko chcesz!!!
Jako że, dziurawe i zakorkowane ulice i drogi powodują tylko flustrację i zdenerwowanie, pokonywanie odległości samolotem wydaje się być naturalną, szybszą, bezpieczniejszą, tańszą i bardziej przyjemną alternatywą.
Wzorem lat ubiegłych Zarząd Portu Lotniczego Gdańsk postanowił zadbać o swój wizerunek i przekonać lokalną społeczność do latania - w tym roku przyleci na Psią Górę na X Chojnicki Zlot Samochodów Terenowych, gdzie promocyjny team będzie nakłaniał Państwa do korzystania z naszych usług.
Dlas Was przyleci samolot z przygotowanymi cennymi nagrodami. Będą też do wygrania bilety lotnicze!!!! Pamiętajmy: Nie jedźmy! Lećmy!
Smart Pad - Inteligentna podkladka trzymajaca
Czy macie juz dosyc przedmiotów, które przesuwaja sie w samochodzie podczas jazdy lub podczas plywania lodzia? Wiecznie spadajace okulary, przesuwajace sie dlugopisy i klucze.... Gdzie trzymac mape podczas jazdy, gdy musisz na nia patrzeć? Gdzie trzymac telefon komórkowy, aby byl widoczny?
Unikalna podkladka Smart Pad nie tylko rozwiaze wszystkie te problemy, ale bedzie mogla byc wykorzystana takze na wiele innych sposobów - wszedzie tam, gdzie problemem sa przesuwajace sie drobiazgi.
Smart Pad zrobiony jest ze specjalnego silikonowego materialu, miekkiego i elastycznego, który jest odporny na wysokie i niskie temperatury. Nie rysuje i nie niszczy innych powierzchni, nie zostawia ŻADNYCH sladów
Hegard
Firma zajmująca się produkcją produkcja rolek do kas fiskalnych, faksów, wag i maszyn liczących, bankomatów, parkomatów, rol do ploterów oraz drukarnia.
Hegard może poszczycić się ogromem klientów, którzy im zaufali. W trosce o jakość produktów i świadczonych usług firma realizuje wytyczne Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 : 2000. Posiadany Certyfikat Jakości stanowi gwarancję profesjonalnej i rzetelnej obsługi oraz satysfakcji wynikającej z użytkowania produktów marki Hegard. Na potrzeby Zlotu Hegard wyprodukuje profesjonalne ksiązki drogowe, plakaty, identyfikatory dla każdego uczestnika, informatory, kart drogowe – łącznie w ilości kilku tysięcy sztuk.
Suzuki 4x4
Poświęcony marce Suzuki – jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych samochodów terenowych. Przeróbki, naprawy, tubing 4x4 to jedna z niewielu usług które robi ta Firma. Dla Państwa Firma Suzuki4x4 - Bartek Grzyb ufundował 2 wspaniałe Puchary "Najsympatyczniejsza Vitara" oraz "Najsympatyczniejszy Samurai". Zwycięzcy tych nagród dostaną nagrody – niespodzianki bardzo przydatne do ich samochodów. Oprócz tych nagród do wygrania również rajdowe wspomagacze hamulców oraz gadżety reklamowe.
Studio 55
To największy producent reklam pneumatycznych w Polsce. Specjalizuje się w wysokojakościowych produktach: balony, atrapy, namioty, bramy, bilbordy reklamowe, chwieje, zamki, kostiumy itp. Projektują każdy kształt.
Studio55 pomaga nam w promocji Zlotu w regionie – od kilku tygodni kibiców z Chojnic i okolic oraz przejezdnych i turystów o imprezie informują 3 profesjonalne Banery reklamowe umieszczone na przelotowych trasach w okolicy Chojnic. Ponadto na Próbie Sprawnościowej na Psiej Górze zostaną rozmieszczone bramy Meta i Start – prosto z fabryki Studio55.
Gospodarstwo agroturystyczne Grzybowo
Wczasy w "Grzybowie" to najwspanialszy wypoczynek. Gospodarstwo agroturystyczne to wspaniałe miejsce wypadowe, skąd możesz udać się do wielu miejsc zwiedzając okolice Pomorza, Kaszuby, znane pobliskie miejscowości, takie jak Charzykowy, Chojnice, Tucholę.
Pośród czystych lasów i jezior na skraju Borów Tucholskich i Zaborskiego Parku Krajobrazowego gwarantujemy obcowanie z naturą i wiele wyjątkowych atrakcji.
Przybywający tu goście znajdą wiele interesujących, często słabo spenetrowanych miejsc, jak również ciszę i relaks nad jeziorami cieszącym się pokaźną różnorodnością gatunków ryb.
Dzięki uprzejmości właścicieli gospodarstwa, możemy na ich terenie zoorganizować jedną z prób sprawnościowych trasy sportowej.
2007-07-22 10:35:14
@2019 webdesign: www.zz-top.pl
Informacje
Wiadomości
Kontakt
Sponsorzy
Galerie
X Geländewagentreffen

Materiały
Dla zawodników
Dla kibiców
Dla prasyPodziękowania dla
Właściciela Psiej Góry
Mateusza Kusznierewicza
Burmistrza Miasta Chojnice
Arseniusza Finstera
Wójta Gminy Chojnice
Zbigniewa Szczepańskiego
Prezesa Parku Wodnego
Mariusza Palucha
Prezesa Promocji Chojnic
Romana Guzelaka


Historia
IX Zlot 2003
VIII Zlot 2002
VII Zlot 2001
VI Zlot 2000


Patroni i partnerzy medialni:

Automobilklub Morski - Jeep Club Chojnice, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
Automobilklub Rallyland, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
e-mail: jeep@korycki.pl, karol@zygmunt.info
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2019 Grafika: zygmanski@gmail.com