Panel administracyjny Galerie


Serwis gsm
RALLYLAND CUP 2017 RMPST KLUBOWE
Sponsorzy

Wiadomości z imprez samochodowych

OSTATNIE 22 DNI

2007-07-20 11:28:53

Tylko 22 dni dzielą nas od jubileuszowego X Chojnickiego Zlotu Samochodów Terenowych a na listach zgłoszeń już 214 załóg! Organizatorzy przygotowali 3 trasy, z których każda ma swój charakter i każdy użytkownik 4x4 znajdzie coś dla siebie. W klasie off-road zostały 3 ostatnie miejsca – dla koneserów prawdziwej walki w terenie jest to wymarzona klasa. Dla wszystkich, którzy uwielbiają rywalizację przygotowano klasę sportową – 6 Prób Sprawnościowych, w różnorodnym terenie – w tym ostatnia na Psiej Górze – przy wiwatujących tłumach. Zapraszamy użytkowników nowych salonowych aut, jak i teamy przyjaciół i rodzin do wystartowania w Klasie Turystycznej, w której oprócz konkurencji sprawnościowych przygotowane zostaną konkurencje samochodowe, jednak takie które nie spowodują uszkodzenia samochodu.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń – koszt udziału w tej 2 dniowej imprezie to tylko 200zł!!!
Gwarantujemy aktywne spędzenie czasu w jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Koncert zespołu EasyRider oraz pokaz mody militarnej to tylko niektóre atrakcje czekające na Państwa. Off-Road party do białego rana przy profesjonalnym DJ’u i muzyce na żywo to zwieńczenie sobotnich zmagań.

Pole biwakowe, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, zostanie ogrodzone i od piątku również chronić Was będzie 18 agentów ochrony z Koncesjonowanej Agencji Ochrony „Gryf”. Zapraszamy do odwiedzenia działu „dla zawodników” – w której przygotowaliśmy dla Was m.in. dokumenty potrzebne podczas odprawy zawodników, plan sytuacyjny, dojazd na Psią Górę oraz dojazd w którym spotkamy się wszyscy 11.08 od 7:00.
Także w tym dziale zostaną umieszczone regulaminy – dla każdej trasy zostanie przygotowany osobny regulamin – już dzisiaj dostępny jest regulamin dla Trasy Off-Road.

Sponsorzy X Chojnickiego Zlotu przygotowali wspaniałe nagrody – które będą miłą pamiątką. Zapraszamy do odwiedzenia podstrony – Sponsorzy, gdzie opisaliśmy co przygotowali dla Was Sponsorzy.

Warto wspomnieć, że pojazdem asekuracyjnym w niedzielnym konkursie „Król Błota” będzie potężny FASTRAC – supernowoczesna maszyna, dla której nie ma przeszkód nie do pokonania.

O promocję X Chojnickiego Zlotu Samochodów Terenowych dbają nasi patroni medialni: 20.07 w piątek w „Giełdzie Samochodowej” zapowiedź Zlotu. W Gazecie Pomorskiej na bieżąco ukazują się informacje. Serwis www.chojnice24.pl dba o wszystkich kibiców którzy, którzy zapowiadają liczne przybycie.

Specjalnie na Chojnicki Zlot została zamówiona piękna pogoda – która będzie dodawała kolorytu całej imprezie.

@2019 webdesign: www.zz-top.pl
Informacje
Wiadomości
Kontakt
Sponsorzy
Galerie
X Geländewagentreffen

Materiały
Dla zawodników
Dla kibiców
Dla prasyPodziękowania dla
Właściciela Psiej Góry
Mateusza Kusznierewicza
Burmistrza Miasta Chojnice
Arseniusza Finstera
Wójta Gminy Chojnice
Zbigniewa Szczepańskiego
Prezesa Parku Wodnego
Mariusza Palucha
Prezesa Promocji Chojnic
Romana Guzelaka


Historia
IX Zlot 2003
VIII Zlot 2002
VII Zlot 2001
VI Zlot 2000


Patroni i partnerzy medialni:

Automobilklub Morski - Jeep Club Chojnice, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
Automobilklub Rallyland, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
e-mail: jeep@korycki.pl, karol@zygmunt.info
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2019 Grafika: zygmanski@gmail.com